#

TA CHWILA
(L'INSTANT PRESENT)

Guillaume Musso
tłumaczenie: Joanna Prądzyńska

Wydawnictwo Albatros

Ta Chwila

TA CHWILA (L'INSTANT PRESENT) Guillaume Musso tłumaczenie: Joanna Prądzyńska

PRZYPRAWIAJĄCY O ZAWRÓT GŁOWY THRILLER PSYCHOLOGICZNY Z ZASKAKUJĄCYM ZAKOŃCZENIEM

Lisa marzy o tym, by zostać aktorką. W co najmniej niezwykłych okolicznościach poznaje Arthura Costello, młodego ratownika medycznego. Ale Arthur nie jest taki jak wszyscy. Już wkrótce ujawni Lisie przerażającą prawdę, z powodu której nie może odwzajemnić jej uczucia: „To, co się ze mną dzieje, jest niewyobrażalne, a jednak jest jak najbardziej realne...”.

W Nowym Jorku, labiryncie, który nigdy nie zasypia, Arthur i Lisa wspólnie będą unikać pułapek, które zastawia na nich arcyprzebiegły przeciwnik, jakim jest czas.

Guillaume Musso

Od czterech lat monopolizuje listę najpopularniejszych pisarzy francuskich. W 2015 roku książki Musso w samej Francji rozeszły się w nakładzie 1 800 000 egzemplarzy.

W 2015 roku czterdziestodwuletni autor, którego powieści tłumaczone są na 36 języków, już po raz piąty z rzędu znalazł się na czele listy najbardziej poczytnych pisarzy francuskich. W ciągu minionego roku osiągnął zawrotną sprzedaż prawie dwóch milionów egzemplarzy swoich tytułów. Musso króluje we wszystkich rankingach już od roku 2011 i nie zanosi się na to, aby miał oddać komuś palmę pierwszeństwa. Kontrowersyjny, lecz ceniony przez Francuzów, Michel Houellebecq został daleko w tyle.

Suspens, nadnaturalne wątki i plątanina uczuć – to znaki rozpoznawcze Guillaume’a Musso.

Strona WWW: http://www.guillaumemusso.com/en/

Wydawnictwo Albatros