#
#

tytuł: Diabelski krąg

autor: Przemysław Borkowski

wydawnictwo: Czwarta Strona

liczba stron: 456

data premiery: 25.10.2023

Już niebawem na półki księgarń trafi przeszywający kryminał Przemysława Borkowskiego. Diabelski krąg to wstrząsająca powieść, od której nie będziesz w stanie się oderwać! Gabriela Seredyńska powraca! Bezkompromisowa prokuratorka prowadzi samozwańcze śledztwo. Musi zmierzyć się z lokalną społecznością oraz demonami własnej przeszłości. „Diabelski krąg" to wielowarstwowy kryminał pełen silnych emocji, niepokojącego klimatu i nawarstwiających się tajemnic.

Prokurator Gabriela Seredyńska wraca w rodzinne strony na pogrzeb ojca. Niespodziewanie ceremonia znacznie się opóźnia. Dodatkowo na terenie odziedziczonej posiadłości kobieta odkrywa ślady, które jej zdaniem świadczą o popełnionej zbrodni. Wbrew miejscowej policji i prokuraturze rozpoczyna nieoficjalne śledztwo. Podskórnie czuje, że w miasteczku dzieje się coś dziwnego. Coś, czemu warto się przyjrzeć. To przeczucie wzmacniają rozmowy z mieszkańcami. W oczach wielu z nich widać strach. Czego lub kogo się boją?

Śledztwo doprowadza Seredyńską do budzącego grozę miejsca w środku lasu oraz szokujących odkryć dotyczących jej własnej rodziny. A to dopiero początek wstrząsającej historii, w której karty rozdają ludzie oślepieni władzą i opętani pragnieniem zemsty.

„Diabelski krąg” to kryminał pełen silnych emocji, niepokojącego klimatu i nawarstwiających się tajemnic.

Przemysław Borkowski