#
#

Olga Rudnicka (ur. 1988 r.) – autorka poczytnych powieści kryminalnych takich jak „Natalii 5”, „Zacisze 13”, „Fartowny pech”, „Diabli nadali” i innych, asystentka osób niepełnosprawnych. Kocha podróże, góry, zwierzęta, a nie znosi gotowania, prasowania i hipokryzji. Silnie związana ze Śremem, swoim miastem rodzinnym, i nie zamierza tego zmieniać. Jej powieści cenione są za humor, wartką akcję, błyskotliwe intrygi i bohaterów, których można pokochać lub znienawidzić, ale z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie.

Były sobie świnki trzy

Do księgarni trafiła właśnie najnowsza powieść Olgi Rudnickiej pt. "Były sobie świnki trzy". To wciągająca historia kryminalna niepozbawiona ogromnej dawki poczucia humoru.


Olga Rudnicka - okrzyknięta nową Joanną Chmielewską - we właściwym sobie stylu łączy w swoich książkach elementy klasycznego kryminału i komedii omyłek. Czytelnicy pokochali ją za takie książki jak Natalii 5”, „Zacisze 13”, „Fartowny pech”, „Diabli nadali”.

Bohaterki książki "Były sobie świnki trzy" dostrzegają, że bycie żoną swojego męża ma pewne zalety – pełne konto i nadmiar wolnego czasu. W zamian wystarczy tylko pilnować, by mąż nie zapominał, dzięki komu żyje pełnią szczęścia. Układ działa jak w zegarku, ale do czasu… Jolka, Martusia i Kama pewnego dnia odkrywają, że w metryce lat im przybywa, nie ubywa, pojawiają się kurze łapki, dodatkowe kilogramy, a w życiu ich mężów inne kobiety.

Przyjaciółki postanawiają zmienić swój stan cywilny, zanim zrobią to ich mężowie. Tylko te nieszczęsne intercyzy… W tej sytuacji można zrobić tylko jedno. Zostać bogatą wdową. Żeby to tylko było takie proste…

Redakcja ZwB