#
#

- ODWOŁANY -

I Ogólnopolski Zlot Fanów Katarzyny Bondy
4-6.09.2020 r.
Srebrna Góra

I Zlot Fanów Katarzyny Bondy - ODWOŁANY

Drodzy Fani Katarzyny Bondy! Z bólem serca przyszło nam poinformować Was o konieczności odwołania I Zlotu Fanów Katarzyny Bondy, który objęliśmy patronatem. Powodem tej nagłej decyzji jest rosnąca obawa o zdrowie wszystkich tych, którzy planowali spędzić pierwszy weekend września w Srebrnej Górze. Jak zapewnia sama Autorka - będzie jeszcze niejednokrotnie okazja do spotkania, w co wierzymy całym sercem. Organizatorzy jeszcze dzisiaj wyślą wszystkim zapisanym zlotowiczom maile z dokładnym wyjaśnieniem oraz instrukcją jak postępować przy zwrocie pieniędzy za zakupiony bilet. Prosimy o sprawdzanie poczty.

Bonda zamieszana w zbrodnię, która wstrząsnęła całą Srebrną Górą!

Wszyscy zadają sobie tylko jedno pytanie – jak wytłumaczyć, że w lesie odnajdują się obcięte palce?
A na dodatek, wszystko wskazuje na to, że jest w to zamieszana autorka jednych z najpopularniejszych kryminałów w naszym kraju!
Wiedzą to tylko organizatorzy I Zlotu Fanów Katarzyny Bondy w Srebrnej Górze, jednak, jak zapewniają, chętnie podzielą się tą wiedzą z uczestnikami. Wszystkie przygotowane przez nich atrakcje mają doprowadzić zlotowiczów do odkrycia prawy. Dlaczego do zabójstwa doszło po wizycie na strzelnicy u Unkasa Gałka – bohatera książki „Miłość leczy rany”? Czy miał na to wpływ panel z policyjnym profilerem Bogdanem Lachem?

A na dodatek… dlaczego Bonda, pewnego dnia, nagle zniknęła?

W dniach 4-6.09 Srebrna Góra zamieni się w miejsce pełne tajemnic, trupów i kryminalnych zagadek, których na pierwszy rzut oka nie da się rozwiązać. Od poznania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, dzielą zlotowiczów liczne przesłuchania, w tym głównej podejrzanej – Katarzyny Bondy, pseudonim Królowa. Ponadto wszyscy zmierzą się z quizami książkowymi, testami psychologicznymi, a nawet igłą i nitka w przygotowanym pokazie mody! Jednak dopiero ten, kto przetrwa grupową integrację, dowie się, co tak naprawdę wydarzyło się w lesie pod osłoną nocy.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Dla studentów z ważną legitymacją (nawet bez pieczątki przez pandemię) została przygotowana dziesięcioprocentowa zniżka na hasło „STUDENT”, a w dniach 17 i 24 sierpnia każdy może zarezerwować bilet z 10% zniżką – wystarczy wysłać maila na zlotfanowkatarzynybondy@gmail.com i zamieścić w tytule jedną z wyżej wskazanych dat.