#
#

tytuł: Zmuszona, by zabić

Cykl: Stephanie King (tom 1)

tytuł oryginału: And So It Begins

autor: Rachel Abbott

tłumaczenie: Adrian Napieralski

wydawnictwo: Filia

premiera: 29 stycznia 2020

ISBN: 9788380756816

liczba stron: 424

Zmuszona, by zabić

TAK TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ… KTÓREŚ Z NAS MUSI UMRZEĆ.

Mark i Evie mają romans. Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony.

Kiedy Evie odnosi różnego rodzaju obrażenia, jej przyjaciele zaczynają podejrzewać o to Marka. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło? Wezwana w środku nocy do ich rezydencji sierżant Stephanie King, znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować.

3 MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!!!

"Zmuszona, by zabić" to mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawieniem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.


NASZA RECENZJA

FRAGMENT DO CZYTANIA


O AUTORCE

Rachel Abbott to bestsellerowa autorka księgarni Amazon, gdzie po premierze "Obcego dziecka" wspięła się na pierwsze miejsce w rankingu. Przez „Guardian” została okrzyknięta sensacją rynku e-wydawniczego, natomiast „Observer” nazwał ją jednym z najgorętszych nazwisk branży. Wcześniej pracowała jako dyrektor zarządzający firmy zajmującej się mediami interaktywnymi. Po tym jak jej firma została sprzedana w 2000 roku, Rachel spełniła swoje wieloletnie marzenie dotyczące odnowienia pewnej posiadłości we Włoszech. Obecnie dzieli czas pomiędzy Włochy i Alderney, gdzie pisze kolejne thrillery.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA