#

Bańka

KATARZYNA KACPRZAK

Korpokryminał w najlepszym wydaniu.

Działająca na rynku finansowym Top Finance podniosła się po kryzysie spowodowanym zabójstwem prezesa Wiktora Kamiennego i dyrektora finansowego Wojciecha Wesela.

Życie korporacyjne kwitnie, firma odbudowała swoją pozycję na rynku, pracownicy awansują, współpracują i kłócą się, nawiązują romanse oraz pałają do siebie nienawiścią. Po powrocie Anny do pracy po urlopie macierzyńskim, kiedy większość pracowników, po kryjomu opuszcza biuro w godzinach pracy, w nieznanych okolicznościach ginie nowy dyrektor finansowy. Na dodatek, dwa dni później, w damskiej toalecie, zostają znalezione zwłoki jego najbliższej współpracownicy.

Czy nad Top Finance ciąży jakieś fatum? Jaki udział w tych wydarzeniach miał makler, który nie tylko niezwłocznie po tragicznym wydarzeniu opuścił biuro w pośpiechu, ale następnego dnia z przyczyn obiektywnych, nie może dotrzeć na przesłuchanie? Gdzie tak naprawdę byli pracownicy Top Finance w chwili wypadku? I czy szarmancki i zabójczo przystojny nowy przełożony, który zrobił na Annie niesamowite pierwsze wrażenie okaże się bez skazy?

A Ty ile jesteś w stanie poświęcić dla swojej firmy?


FRAGMENT DO CZYTANIA


O AUTORCE

Radca prawny z kilkunastoletnim stażem w warszawskich korporacjach z branży finansowej. Zadebiutowała w 2018 r. korpokryminałem “Spinka”. Jej opowiadanie “Schody” ukazało się w zbiorze opowiadań “Zabójczy pocisk. Polska krew”.

Pełnoetatowa matka Polka, która w przerwach między pracą zawodową, prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci pisze kryminały oraz książki dla dzieci. Obsesyjnie uwielbia czekoladę.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA