#

Co się skrywa między nami?

John Marrs

Ten thriller to prawdziwe wyzwanie!

Najnowszy thriller mistrza wyrafinowanej i trzymającej w napięciu intrygi wciąga niebezpiecznie. Gdy czytelnik zaczyna domyślać się, co jest grane, Marrs wywraca wszystko do góry nogami! „Co się skrywa między nami?” mroczna i szokująca opowieść o sekretach, kłamstwach i rodzinnej nienawiści, w księgarniach już 24 marca.

Każdego wieczoru Maggie i Nina jedzą razem kolacją. Gdy kończą, Nina pomaga matce wrócić do jej pokoju na poddaszu i… przykuwa ją solidnym łańcuchem do belki w podłodze.

Maggie Simmonds zrobiła bowiem w życiu wiele rzeczy, z których nie jest dumna.

Nina, jej córka, nigdy jej tego nie wybaczy. I zmusi matkę, by spłacała swój dług. Dzień po dniu.

Maggie jednak nie zamierza protestować. W ich wspólnej przeszłości są sprawy, o których Nina nie ma pojęcia. I dla własnego dobra nigdy nie może się o nich dowiedzieć. Nawet jeśli ceną za bezpieczeństwo jedynaczki będzie życie Maggie.

Prawda jest śmiertelnie niebezpieczna. A matka zrobi dla swojego dziecka wszystko. Nawet jeśli ono miałoby ją znienawidzić.„Co się skrywa między nami?” zachwyca krytyków i innych twórców:


Swoją mroczną i pełną suspensu powieścią John Marrs raz jeszcze udowodnił, że jest głosem, z którym należy się liczyć.

Phoebe Morgan, autorka thrillera Idealna opiekunka

Jeden z najbardziej ekscytujących autorów thrillerów na rynku. Czytam każdą jego powieść.

Simon Kernick

Doskonały, przyprawiający o ciarki thriller.

„The Sun”

Marrs jest mistrzem w budowaniu napięcia i ostrym krytykowaniu współczesnego społeczeństwa poprzez mroczną, zajmującą opowieść, która ekscytuje czytelników.

„LA Times”FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


O AUTORZE

John Marrs – brytyjski pisarz i dziennikarz, autor ośmiu bestsellerowych powieści. Przez 25 lat przeprowadzał wywiady z największymi gwiazdami muzyki, kina i telewizji. Publikował w m.in.: „The Guardian's Guide”, Guardian Online, „OK! Magazine”, „Total Film”, „Empire”, „Q”, „GT”, „The Independent”. Jego książki, zarówno niepokojące science fiction, jak i thrillery psychologiczne, zdobywają listy bestsellerów nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz także na całym świecie. Marrs jest mistrzem mrocznych, wstrząsających opowieści, które zaskakują wyrafinowaną i trzymającą w napięciu intrygą. Na Netflixie właśnie święci triumfy serial na podstawie jego doskonałego, przetłumaczonego na 30 języków futurystycznego thrillera Dopasowani.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA


O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska. Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku: w 2011, 2012, 2015, 2016 i 2017, 2018 - cztery ostatnie zdobyła Nela Mała Reporterka.

https://www.facebook.com/burdaksiazki

http://www.burdaksiazki.pl