#

Córka

Michelle Frances

Miłość matki, sekret córki. Trzymająca w napięciu, pełna dramatyzmu opowieść o matczynej odwadze i poświęceniu. Niebezpieczny sekret. Podejrzana śmierć. Zdeterminowana matka poszukująca odpowiedzi na dręczące ją pytania.

Kate nigdy nie planowała zostać nastoletnią matką. Ale kiedy okazało się, że los wybrał za nią i nie można nic na to poradzić, postanowiła, że swojej córce będzie okazywała miłość, jakiej sama nigdy nie zaznała. Życie samotnej matki nie było łatwe, ale wszystkie problemy zawsze tylko zbliżały Kate i Becky.

Kiedy Becky dorosła i zaczęła stawiać pierwsze kroki jako dociekliwa dziennikarka, Kate wprost pękała z dumy. I właśnie wtedy, kiedy nie mogłaby być szczęśliwsza, doszło do tragedii, która na zawsze odmieni jej życie.

Rozpaczliwie pragnąc zrozumieć, co przydarzyło się córce, Kate podąży tropem historii, nad którą pracowała Becky.

Czy to możliwe, że fatalny zbieg okoliczności nie był wypadkiem?


FRAGMENT DO CZYTANIA

RECENZJA


Pełna tajemnic, niezwykłych odkryć i zuchwałych kłamstw.
„Library Journal”

Inteligentna, złowieszcza, uzależniająca.
„Sunday Mirror”

Trzymająca w napięciu i pełna dramatyzmu.
„Heat”


O AUTORCE

©Jonny DawsonMichelle Frances, brytyjska pisarka. Ukończyła szkołę filmową w Bournemouth, jest też absolwentką American Film Institute w Los Angeles. Po powrocie do Londynu pracowała dla telewizji BBC jako scenarzystka i producentka. Nakładem Wydawnictwa Albatros w Polsce ukazały się dotąd dwie jej powieści: "Ta dziewczyna" i "Ta druga".MATERIAŁY WYDAWNICTWA