#

Czarna lista

​Holly Seddon

​Holly Seddon – autorka Nie zamykaj oczu i Wstrzymaj oddech, powraca! Przepełniona groźbą, intrygą i napięciem Czarna lista, właśnie zameldowała się na księgarskich półkach w całej Polsce.

Gdy Greg, mąż Marianne, ginie w wypadku, kiedy jedzie rowerem do pracy, musi ona uporządkować pozostawiony przez niego świat. Oszalała z rozpaczy, przeszukuje laptop męża. Czytanie jego dawnych mejli ją uspokaja. Przegląda też historię oglądanych przez niego stron. Pewnego dnia odkrywa, że Greg wchodził na strony dark web.

Dlaczego szanowany pracownik organizacji charytatywnej i oddany mąż logował się na strony, które obrazują skrajne okrucieństwo ludzi? Strony, gdzie wszystko jest możliwe, wystarczy tylko podać cenę? Marianne bierze głęboki oddech i się loguje... Przeszukuje dane i odnajduje na liście ofiar zabójcy swoje nazwisko.

Gratulacje, ktoś chce, abyś umarł.

Zaczyna się bać. Nie wie, czy Greg chronił ją, czy też należał do spisku osób, które chcą ją zamordować. Zgłębia ten świat, który tak wciągnął Grega. Podejrzewa, że mąż został zmuszony do robienia niemoralnych rzeczy, aby ją chronić. Że uległ szantażowi. Wdaje się
w niebezpieczną rozgrywkę z mordercą, który otrzymał na nią zlecenie…O Autorce:

Holly Seddon – niezależna dziennikarka i redaktorka. Jako matka czwórki dzieci dzieli czas między pisanie, wyprowadzanie miniaturowego sznaucera i bieganie za utrapieńcami, którzy nie chcą odrabiać lekcji. A potem jeszcze trochę pisze, kiedy noc zapada.