#
#

tytuł: Demeter

autor: Malwina Chojnacka

wydawnictwo: Lira

redakcja: Dagmara Ślęk-Paw

korekta: Joanna Dzik

ISBN: 978-83-67084-20-8

EAN: 9788367084208

liczba stron: 528

format: 135 x 197 mm

oprawa: mk

gatunek: kryminał

cena det. brutto okładkowa: 42,99 zł (w tym 5% VAT)

premiera: 23.02.2022

Demeter

Malwina Chojnacka

​Jezioro wyrzuca na brzeg martwe ciało zgwałconej dziewczyny. Wkrótce bez śladu ginie kolejna. Obie pracowały w położonym na pustkowiu luksusowym hotelu Odonata na Mazurach, którego gośćmi byli wpływowi mężczyźni spragnieni rozrywek tylko dla wtajemniczonych.

Gdy właściciel hotelu Jan Rej zatrudnia nową, atrakcyjną pracownicę, nie wie, że ukrywa ona swoją prawdziwą tożsamość. I że gotowa jest poświęcić wszystko, żeby poznać prawdę i ukarać sprawców zbrodni.

Kim jest kobieta, która błyskawicznie zdobywa władzę w Odonacie i zyskuje zaufanie jej właściciela? Kim są ludzie, którzy podążają jej śladem i podają się za hotelowych gości? Czy zaginiona dziewczyna żyje?

Zorganizowana grupa przestępcza. Śmiertelnie niebezpieczny trójkąt miłosny. I kobieta ryzykująca własne życie, by przerwać krąg zbrodni…


czytaj fragment


o autorce

Malwina Chojnacka – pisarka, dramatopisarka i scenarzystka. Autorka powieści „Syndrom starszej siostry” i serii „Karma”. Dwukrotna finalistka konkursu Teatroteki, Wytwórni Filmów Fabularnych i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS na dramat telewizyjny. Autorka scenariusza filmu Joanny Szymańskiej „Przestrach”. Napisała kilkadziesiąt zrealizowanych odcinków seriali telewizyjnych. Oprócz kina i teatru jej pasją są podróże, joga i taniec.