#

Niezbity dowód

Małgorzata Rogala

Tajemnice rodzinne i drogocenna pamiątka, która budzi w ludziach mordercze żądze...

Adela Naczyńska, pracownica sklepu z antykami, zostaje zamordowana. Tuż przed śmiercią dowiaduje się, że część jej rodzinnego majątku, dwie drogocenne lampy Tiffany’ego, które podobno spłonęły w pożarze dwadzieścia lat temu, jednak przetrwały.

Syn i mąż Adeli zwracają się w tej sprawie do Celiny Stefańskiej. Tropy prowadzą ją aż do Bazylei.

Prywatna detektyw staje przed wielkim wyzwaniem, podążając śladem drogocennego antyku, który może stanowić niezbity dowód w sprawie zabójstwa…

Książkę polecają:

Zabójstwo w antykwariacie, unikatowe lampy Tiffany’ego, galerie, tajemnica sprzed lat, a to wszystko przeplata się ze sobą tajemniczo niczym pnącza w secesyjnych ornamentach. W kryminale Małgorzaty Rogali jest wszystko, co być powinno.
- Joanna Jodełka

Precyzyjnie dopracowana fabuła, oryginalni bohaterowie oraz zaskakujący finał sprawiają, że od książki trudno się oderwać. Małgorzata Rogala po raz kolejny udowadnia, że trzymający w napięciu kryminał nie musi epatować okrucieństwem.
- Dagmara Andryka

Wciągająca od pierwszych stron, misternie skonstruowana powieść o śmiertelnie niebezpiecznej miłości do sztuki. To po prostu trzeba przeczytać!
- Tomasz Radochoński, NowalijkiFRAGMENT DO CZYTANIA


O AUTORCE

Fot. Anika Nojszewska


Małgorzata Rogala

Introwertyczka, miłośniczka języka francuskiego i muzyki jazzowej. Nałogowa czytelniczka. Lubi wstawać wcześnie rano, pić kawę z kardamonem i wsłuchiwać się w ciszę. Ma słabość do powieści Marca Levy`ego i domowych słodyczy wegańskich. Jest autorką między innymi porywającej serii kryminałów o Agacie Górskiej ("Zapłata", "Dobra matka", "Ważka", "Zastrzyk śmierci", "Grzech zaniechania", "Punkt widzenia", "Cicha noc") oraz świetnie przyjętej serii z Celiną Stefańską ("Kopia doskonała", "Cenny motyw" i "Niezbity dowód").


MATERIAŁY WYDAWNICTWA