#
#

tytuł: Nikomu nie powiem

tytuł oryginału: I’ll Never Tell

autor: Catherine McKenzie

tłumaczenie: Klaudia Wyrwińska

wydawnictwo: NieZwykłe

premiera: 8 stycznia 2020

ISBN: 978-83-8178-202-9

Nikomu nie powiem

Catherine McKenzie

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny bestsellerowej autorki Catherine McKenzie!

Co przytrafiło się Amandzie Holmes?

Dwadzieścia lat temu Amanda została znaleziona w łodzi na terenie posiadłości Camp Macaw należącej do MacAllisterów. Miała ranę na głowie. Nikt nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności za tę zbrodnię.


Teraz, po nagłej śmierci rodziców, już dorosłe rodzeństwo MacAllisterów wraca do tego miejsca, aby usłyszeć testament i zdecydować, co zrobić z atrakcyjną nieruchomością. Ryan, najstarszy z rodzeństwa, chce ją sprzedać. Margaux jeszcze się zastanawia. Mary najchętniej zostawiłaby wszystko tak, jak jest. Kate i Liddie – bliźniaczki – mają odmienne poglądy. A Sean Booth, dozorca, liczy jedynie na to, że gdy cała sprawa się zakończy, nadal będzie miał dach nad głową.

Sytuacja staje się jednak bardziej skomplikowana, kiedy zostaje odczytany testament. Wychodzi na jaw, że zawarto w nim pewien warunek. Dopóki rodzeństwo nie odkryje, kto skrzywdził Amandę, nie będzie mogło zadecydować o losach majątku. Każde z nich może być odpowiedzialne za zbrodnię i ukrywać element układanki.

Czy będą współpracować, żeby dowiedzieć się, co przytrafiło się Amandzie, czy też ich sekrety i wzajemne podejrzenia doprowadzą w końcu do rozpadu rodziny?

„Sekrety to cenne monety, pozwalające utrzymać napięcie w thrillerach, a Catherine McKenzie potrafi je wydać lepiej niż ktokolwiek inny. W tej naszpikowanej niesamowitym napięciem historii przeszłość rodziny przeplata się z teraźniejszością, a rodzeństwo nastawione przeciwko sobie przez testament ojca zrobi wszystko, aby zawalczyć o swoją przyszłość. Powieść pełna zwrotów akcji. Po prostu genialna!”.

Jamie Mason, autorka Three Graves Full i Monday’s Lie

„W połowie genialny kryminał, w połowie absorbujący dramat rodzinny. Nikomu nie powiem to kunsztownie napisana, chwytająca za serce opowieść o żalu, obsesji i miażdżących skutkach zbyt długo skrywanych tajemnic. Catherine McKenzie stworzyła kolejny mocny bestseller”.

A. J. Banner, autorka bestsellerów #1 „USA Today” The Good Neighbor i The Twilight Wife

„Mnóstwo ślepych zaułków utrzymujących czytelnika w ciągłej niepewności. McKenzie napisała kolejny świetny dreszczowiec”.

„Publishers Weekly”

„Jeśli masz ochotę na dobry kryminał, koniecznie sięgnij po Nikomu nie powiem”.

„Good Housekeeping”FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


MATERIAŁY WYDAWNICTWA