#
#

tytuł: Rodzina

tytuł oryginału: The Family

autor: Louise Jensen

tłumaczenie: Ewa Kleszcz

wydawnictwo: Burda Publishing Polska

premiera: 18 września 2019

ISBN: 9788380536159

liczba stron: 432

Rodzina

Louise Jensen

Najnowszy thriller psychologiczny mistrzyni gatunku Louise Jensen zapiera dech w piersiach!

Tajemnicza farma, charyzmatyczny przywódca i one – matka i córka. Zostały same, zaufały i otrzymały schronienie. Nie wiedzą, że ich piekło dopiero się rozpoczyna… Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. „Rodzina”, najnowsza powieść mistrzyni thrillerów psychologicznych, w księgarniach już od 18 września.

Laurze nie zostało nic. Pochowała męża, musiała zamknąć ukochaną kwiaciarnię, lada chwila straci też dach nad głową. Jej długi rosną w oszałamiającym tempie. Firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania, a właściciel domu, który wynajmuje, grozi eksmisją. Ma już tylko córkę, siedemnastoletnią Tilly, która z dnia na dzień oddala się od niej coraz bardziej.

Gdy swoją pomoc oferuje im Alex – właściciel biofarmy za miastem i charyzmatyczny przywódca tamtejszej wspólnoty – Laura jest w siódmym niebie. Nie może jej nie przyjąć. Zresztą trudno odmówić, gdy wszyscy mieszkańcy otaczają je takim wsparciem i troską. Z dnia na dzień stają się im coraz bliżsi, zupełnie jak rodzina. Jednak na farmie dochodzi do coraz bardziej niepokojących incydentów. Kobieta była pewna, że razem z Tilly znalazły dom i nową rodzinę. Jeszcze nie wiedzą, że każda rodzina skrywa sekrety, a one nie powinny ufać nikomu.

Czy nowe więzy w ramach wspólnoty okażą się silniejsze niż więzy krwi. Czy błąd matki może kosztować córkę wszystko?


NASZA RECENZJA

FRAGMENT DO CZYTANIA

O AUTORCE

Louise Jensen – brytyjska pisarka, autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych. Jej książki, przetłumaczone na ponad 20 języków, sprzedały się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. „Rodzina” jest jej piątą powieścią. Wcześniej w Polsce ukazały się: „Siostra”, „Prezent”, „Surogatka” (nominowana w 2018 roku do nagrody Książka Roku portalu LubimyCzytac.pl) i „Randka”. Jensen mieszka w Northamptonshire z mężem, dziećmi, psem i niezbyt grzecznym kotem.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA