#

Stąpając po linie

David Baldacci

Amos Decker powraca, by rozwikłać sprawę makabrycznego zabójstwa młodej kobiety.

Stąpając po linie to 6. część bestsellerowego cyklu z Amosem Deckerem autorstwa Davida Baldacciego. W sprzedaży już od 26 sierpnia!

London to miasto, które kusi przybyszów obietnicą szybkich pieniędzy. Pełno tu bezwzględnych biznesmenów, podejrzanych urzędników oraz religijnych outsiderów. Pod powierzchnią nabrzmiewają problemy coraz liczniejszej społeczności.

Amos Decker i Alex Jamison prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Irene Cramer. Odkrywają, że ofiara nocami pracowała jako prostytutka, a za dnia była nauczycielką w lokalnej wspólnocie religijnej. W obliczu kolejnych zabójstw Decker musi wykorzystać swoją bezbłędną pamięć i przyjąć pomoc niespodziewanego sojusznika. Jeśli nie uda mu się odkryć, kto stoi za śmiercią Irene, prosperujące miasto samo się unicestwi.

W przedsprzedaży książkę można zamówić tutaj: https://bit.ly/StąpającPoLinie


FRAGMENT DO CZYTANIA


O AUTORZE

David Baldacci - amerykański pisarz, z wykształcenia prawnik. Sławę przyniósł mu debiutancki thriller "Władza absolutna", sprzedany w ponad dwumilionowym nakładzie i sfilmowany przez Clinta Eastwooda. Autor 36 powieści, które regularnie goszczą na amerykańskich i europejskich listach bestsellerów; a do ich lektury przyznają się nawet prezydenci USA. Książki Baldacciego, wydawane w 80 krajach w ponad 45 różnych językach, sprzedały się jak dotąd w łącznym nakładzie ponad 110 milionów egzemplarzy. Urodzony i wychowany w Wirginii, skończył politologię na Virginia Commonwealth University oraz prawo w University of Virginia School of Law, po czym podjął praktykę prawniczą w Waszyngtonie. Jest też znanym filantropem i wraz z żoną, Michelle, założył fundację Wish You Well, która wspiera nauczanie, tworząc i rozwijając programy oświatowe i edukacyjne. W 2008 roku ich fundacja, we współpracy z Feeding America, wzięła udział w akcji Feeding Body & Mind, mającej uświadomić powiązania między poziomem oświaty, biedą i głodem. W ramach akcji zebrano ponad milion nowych i używanych książek, które za pośrednictwem lokalnych banków żywności trafiły do czytelników w całym kraju. David mieszka z żoną i dwojgiem nastoletnich dzieci w Wirginii.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA