#

Trzecia siostra

Louise Jensen

Bestsellerowa autorka „Siostry’ i „Surogatki” znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać.

Więzy krwi je połączyły.

Trauma je naznaczyła.

Razem dorastały.

Do prawdy muszą dojść osobno.

Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły piekło, ale dwadzieścia lat później wydają się radzić sobie z traumą. Każda na swój sposób.

Leah – jest perfekcyjną panią domu, matką i żoną. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja.
Marie miała nieco mniej szczęścia. Ale niezbyt idealny związek z alkoholem pomaga jej o wszystkim zapomnieć, więc kobieta nie narzeka.
No i Carly. Nigdy nie wybaczy sobie, że wtedy zawiodła siostry. Każda z nich czuje się winna. Każda z nich ma dobry powód.

Gdy one próbują ułożyć się z przeszłością, ich oprawca wychodzi z więzienia. On ma rachunki do wyrównania, a jedna z sióstr – dług, który wreszcie musi spłacić.


FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


O AUTORCE

Louise Jensen – brytyjska pisarka, autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych. Jej książki, przetłumaczone na ponad 20 języków, sprzedały się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Trzecia siostra jest jej szóstą powieścią. Wcześniej w Polsce ukazały się: "Siostra", "Prezent", "Surogatka" (nominowana w 2018 roku do nagrody Książka Roku portalu LubimyCzytac.pl), "Randka" i "Rodzina".
Jensen mieszka w Northamptonshire z mężem, dziećmi, trochę stukniętym psem i niezbyt grzecznym kotem.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA