#
#

tytuł: W umyśle mordercy

autor: Łukasz Wroński

wydawnictwo: Skarpa Warszawska

premiera: 18 września 2019

liczba stron: 300

W umyśle mordercy

Łukasz Wroński

To nieprawda, że potwory istnieją tylko w bajkach. "W umyśle mordercy" to książka, która ma nam przypomnieć tę przygnębiającą prawdę: one żyją wśród nas. Nie kryją się w ciemności pod osłoną groteskowych kształtów. Nie mają wyrastających rogów, kłów ani pazurów. Zamiast tego, mijając nas na co dzień, przyjmują ludzką postać i tylko czekają, aż popełnimy jakiś błąd.

Łukasz Wroński w swoich opowieściach sugestywnie przedstawia psychikę zabójców i gehennę ich ofiar. Te historie są tym bardziej przerażające, że wydarzyły się naprawdę. Do uświadomienia nam, na jakie okrucieństwo możemy być narażeni, autor wybrał zatrważające przykłady zbrodni dokonanych przez morderców, nekrofilów i dewiantów o twarzach ludzi, których na co dzień możemy spotkać na ulicy.

Po lekturze tej książki strach będzie waszym Aniołem Stróżem.


O AUTORZE

Łukasz Wroński - psycholog specjalizujący się w zagadnieniach związanych z psychologią sądową, śledczą i kliniczną, biegły sądowy, profiler i od kilku lat autor "Magazynu literacko-kryminalnego POCISK".

Autor książki "Seryjni i wielokrotni mordercy. Profilowanie psychologiczne i psycho-geograficzne". Na co dzień pracuje na Oddziale Psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia. Jest członkiem zarządu Naukowej Sekcji Psychologii Sądowej Towarzystwa Psychologii Klinicznej i wykładowcą Uniwersytetu Gdańskiego.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA