#

Wkręceni

Steve Cavanagh

ZANIM PRZECZYTASZ TĘ KSIĄŻKĘ, MUSISZ WIEDZIEĆ TRZY RZECZY: Po pierwsze, szuka mnie policja, żeby oskarżyć o morderstwo. Po drugie, nikt nie wie, kim jestem. Po trzecie, jeśli odkryjesz moją tożsamość, będziesz następną ofiarą. Ale kiedy przeczytasz tę książkę, zobaczysz, że prawda jest o wiele bardziej pokręcona...

Kim jest J.T. LeBeau?

Światowej sławy autorem bestsellerowych kryminałów. Genialnym twórcą fabuły, który zadba o to, żeby każdy bohater i czytelnik został koncertowo wkręcony. Pewna kobieta podejrzewa, że jest nim jej mąż, który ukrywa miliony na koncie, a w zamkniętej szufladzie trzyma dowody potwierdzające jego związek z tajemniczym pisarzem.

Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana...

I daje mordercy olbrzymią przewagę.

Steve Cavanagh zaprzedał duszę diabłu!


FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA

INNI AUTORZY O STEVIE CAVANAGHU:

Ten facet to dopiero jest ktoś!

LEE CHILD

Steve Cavanagh napisał naprawdę

potężny thriller!

IAN RANKIN

Diabelsko wkręcający i pokręcony!

C.L. TAYLOR

Inteligentny i oryginalny!

CLARE MACKINTOSH

Wygląda na to, że rśsnie nam godny

następca Johna Grishama.

„DAILY EXPRESS”

Genialny konstruktor misternie

zagmatwanych fabuł.

RUTH WARE

Cavanagh jest niesamowicie

utalentowanym autorem thrillerów.

MARK BILLINGHAM


O AUTORZE

STEVE CAVANAGH

Prawnik i pisarz. Uznany przez krytyków, nagradzany autor serii sensacyjnych thrillerów prawniczych z Eddiem Flynnem. Jego trzecia powieść „Kłamca” została wyróżniona nagrodż Gold Dagger dla najlepszej powieści kryminalnej 2018 roku. Cavanagh jest połową duetu autorów nagrywajacych popularne dostępne online podcasty „Two Crime Writers and a Microphone”, w których wraz pisarzem Lucą Veste’em omawiają najnowsze wydarzenia na światowym rynku wydawniczym (i nie tylko). Wkręceni to pierwsza powieść tego autora poza serią.

stevecavanaghauthor.com


MATERIAŁY WYDAWNICTWA