#

Wrobiona

​Nowy thriller psychologiczny autorki „Teraz zaśniesz”. Gdyby twój mąż wrobił cię w morderstwo, jak straszna byłaby twoja zemsta?

Kobietę, której odebrano wszystko, co kochała, stać na bardzo wiele. A pięć lat w zamknięciu wystarczy, by ofiarę zamienić w drapieżnika. Najwyższy czas wyrównać rachunki.


Pięć lat temu Olivia Sutherland, właścicielka galerii sztuki, oddana matka i przyjaciółka, planowała rozpocząć życie na nowo. Odejść od męża Dominica, który przestał zwracać na nią uwagę i zaprzepaścił wszystkie ich oszczędności. Założyć nową rodzinę z ukochaną córką i mężczyzną, który obdarzył ją uczuciem. Zamiast tego... trafiła do więzienia, niesłusznie skazana za próbę zlecenia zabójstwa męża.
Kiedy opuszczała salę rozpraw po zapadnięciu wyroku, zobaczyła, jak Dominic uśmiecha się z satysfakcją...

Teraz, kiedy wychodzi na wolność, pozbawiona pieniędzy, pracy i dachu nad głową, ma do załatwienia kilka spraw. Naprawić relacje z dorastającą córką, nastawianą przeciw niej przez męża i teściów. Dowieść swojej niewinności i odzyskać dobre imię. No i zdemaskować Dominica – mężczyznę, którego kiedyś kochała i który z zimną krwią ją wrobił.

Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by zrealizować swoje zamiary? I jak daleko posunie się jej mąż, aby ją powstrzymać?

Okazuje się, że jego kłamstwa sięgają głębiej, niż Olivia mogłaby sobie wyobrazić. I nie tylko on chce dalej bez skrupułów niszczyć jej życie.

Tym razem Olivia ryzykuje znacznie więcej niż utratę wolności...