#

To ja, Szpilka. Klub

Marcin Ciszewski

25 listopada nakładem wydawnictwa Warbook, na rynku wydawniczym ukazała się nowa powieść „To ja, Szpilka. Klub” Marcina Ciszewskiego, cenionego pisarza książek sensacyjno-kryminalnych.

Szpilka, a dokładniej podkomisarz Marianna Kohut talent do wplątywania się w kłopoty ma po ojcu. Po matce – umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami. Na pierwszy rzut oka – twarda, nieugięta i niezależna. Przy bliższym poznaniu opiekuńcza i troskliwa.

Pracuje w policji. Jako kobieta nie ma łatwo. Może nie jest idealna, ale nie można jej odmówić skuteczności. Zboczeńców, złodziei, paserów i gwałcicieli szczerze i z serca nienawidzi. Tych ostatnich szczególnie. Z osobistych pobudek czasem zdarzy jej się samej wymierzyć sprawiedliwość, co jak się okazuje może położyć się cieniem na jej dalszej karierze zawodowej.

Kiedy Szpilka domyka trudną sprawę seryjnego gwałciciela i mordercy, dostaje kolejny temat: zabójstwo znanego pisarza. Musi odkryć kto nienawidził go tak bardzo, by posunąć się do takiego okrucieństwa. Lista jest długa: koledzy po piórze, rodzina, liczni fani...

Powieść „To ja, Szpilka. Klub” Marcina Ciszewskiego w księgarniach już 25 listopada.

Więcej informacji: http://warbook.pl/ksiazka/128/to-ja-szpilka-klub


FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


O AUTORZE

Marcin Ciszewski - ukończył studia w Instytucie Historii Uniwersytetu Warszawskiego, pracował jako muzyk, dziennikarz muzyczny Programu III Polskiego Radia, a także specjalista od nieruchomości. W 2012 roku pisanie stało się jego zawodem. Zadebiutował w 2008 roku powieścią www.1939.com.pl, bestsellerem, który zapoczątkował cieszący się niesłabnącą do dziś popularnością cykl Wojna.pl. Jego dorobek literacki obejmuje kilkanaście powieści oraz dwie książki non-fiction. W roku 2013 uzyskał stypendium scenariuszowe Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za projekt www.1939.com.pl. Łączny nakład wydanych książek i audiobooków przekroczył 600 000 egzemplarzy.