#
#

tytuł: Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala

autor: Małgorzata J. Kursa

wydawnictwo: LIRA

premiera: 8 lipca 2020

ISBN: 978-83-66503-43-4

Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala

Małgorzata J. Kursa

Ciepła i zabawna komedia kryminalna!

Malwina i Eliza, dwie dociekliwe i pomysłowe pięćdziesięciolatki, postanawiają spędzić Wielkanoc z dala od domu. Zbieg okoliczności sprawia, że trafiają do małej wioski w okolicach Giżycka, a spotkanie z ogrodowym krasnalem zmusza je do zmiany kwatery.

Pensjonat „Olszynka” wydaje się idealnym miejscem na świąteczny wypoczynek – dysponuje rozległym terenem rekreacyjnym, urokliwą rzeczką w pobliżu, dostępem do jeziora i... zaskakującym wysypem nieboszczek. Czyż można się dziwić, że zachwycone rozrywką kraśniczanki z zapałem przystępują do śledztwa? Jakie tajemnice ukrywają goście pensjonatu? Co zwiastuje niewinny zapach bergamotki? Czy Malwinie i Elizie uda się rozwiązać zagadkę kolejnych zgonów? Gwarantujemy, że kibicując ich kolejnemu śledztwu, padniecie trupem z wrażenia!


FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA

O AUTORCE

Małgorzata J. Kursa - Kraśniczanka wzrostu mizernego, który to feler rekompensuje nadmiarem wyobraźni. Wieczna optymistka, antytalent techniczny i potulny ludzki podnóżek kocura o imieniu Duszek. Redaktorka literackiego portalu Książka zamiast Kwiatka i autorka kilkunastu humorystycznych powieści. Nakładem Liry ukazała się dotychczas „Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka”.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA