#

Niedobra miłość

Jonathan Kellerman

Wstrząsający thriller psychologiczny dla ludzi o mocnych nerwach. Patronat medialny nad książką Wydawnictwa HarperCollins Polska objął serwis Zbrodnia w Bibliotece.

Psycholog Alex Delaware często współpracuje z policją. Przeżył sporo niebezpiecznych sytuacji, widział wiele zła, niełatwo go przestraszyć. Na głuche telefony reaguje wzruszeniem ramion, anonimy wyrzuca do kosza. Ale w tej przesyłce coś go zaniepokoiło. Szary papier, brak nadawcy. W środku kaseta, a na niej dziecięcy głos powtarzający dwa słowa: „niedobra miłość”. W tle krzyk pełen bólu i strachu.

„Niedobra miłość” to nazwa konferencji, w której Alex przed laty brał udział. Kiedy próbuje nawiązać kontakt z pozostałymi uczestnikami, okazuje się, że kilkoro zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Alex obawia się, że też jest na liście zabójcy.

Jonathan Kellerman - jeden z najsławniejszych na świecie autorów kryminałów i thrillerów psychologicznych. Jeden z najpopularniejszych pisarzy świata, laureat nagród Edgara Allana Poe i Anthony Award, zasłynął serią przetłumaczonych na 24 języki i sprzedanych w ponad 37 000 000 egzemplarzy wstrząsającymi thrillerów z tym samym bohaterem, psychologiem dziecięcym Aleksem Delaware. Wykorzystując naukową wiedzę o ludzkiej psychice, Kellerman - psycholog i profesor pediatrii, a zarazem niezwykle utalentowany pisarz - stworzył wiele fascynujących postaci literackich, zaliczanych do najciekawszych we współczesnej prozie amerykańskiej.