#

Nieobecna

Jaime Jo Wright

Odwiedź ruiny zakładu dla obłąkanych i poznaj legendę o Misty Wayfair…

Thea Reed, porzucona pod sierocińcem jako dziecko, przysięgła odnaleźć swoją matkę.

Poszukiwania wiodą ją do zakładu dla obłąkanych w Pleasant Valley w stanie Wisconsin. Thea wykorzystuje swoją profesję pośmiertnego fotografa, aby dostać się do tego miejsca i zgłębić jego mroczne sekrety. Nie spodziewa się, że jej śledztwo obudzi legendę o Misty Wayfair, zamordowanej kobiecie, która rzekomo nawiedza okolicę, zwiastując śmierć.

Sto lat później Heidi Lane otrzymuje od chorej na demencję matki niepokojący list, który skłania ją do przyjazdu do Pleasant Valley. Kiedy dostrzega upiorną kobietę nawiedzającą ruiny zakładu, odkrywa historię Misty Wayfair – i sama zaczyna obawiać się o własne życie.


„Nieobecna to znakomita powieść gotycka”.

Colleen Coble


„Nie zgasisz światła, dopóki nie skończysz czytać ostatniej strony”.

Kara IsaacFRAGMENT DO CZYTANIA

RECENZJA


O AUTORCE

Photo by Anne Hackbarth

Jaime Jo Wright jest także autorką Domu przy Foster Hill, za który zdobyła prestiżową nagrodę Daphne du Maurier (Daphne du Maurier Award for Excellence in Inspirational Romantic Mystery/Suspense), oraz trzech innych bestsellerowych powieści. Pisuje również do Publishers Weekly. Pracuje jako dyrektorka do spraw zasobów ludzkich w Wisconsin,ngdzie mieszka z mężem i dwójką dzieci. Więcej na jaimewrightbooks.com.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA