#

Powiem tylko raz

Lisa Gardner

TRZY KOBIETY: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara, która teraz pomaga ścigać oprawców.

DWIE TRAUMATYCZNE HISTORIE, które łączą się, kiedy w pewnym domu zostają znalezione zwłoki.

I RODZINNY SEKRET, SKRYTY GŁĘBOKO POD WARSTWAMI PÓŁPRAWD I KŁAMSTW.


Dom w spokojnej okolicy. Wezwana policja zastaje martwego mężczyznę. Ktoś oddał trzy strzały do niego i dwanaście do jego komputera. Oczywistą podejrzaną jest Evie Hopkins, żona ofiary. Przed szesnastu laty zabiła własnego ojca i uznano to za nieszczęśliwy wypadek. Detektyw D.D. Warren, która wtedy prowadziła śledztwo, teraz za wszelką cenę chce dociec prawdy. Czyżby poprzednio dała się zwieść morderczyni?

Tymczasem Flora Dane na opublikowanych w prasie zdjęciach rozpoznaje zastrzelonego mężczyznę, lecz nie widzi w nim ofiary, a jednego z oprawców, którzy bezpowrotnie zniszczyli jej życie. Teraz będzie musiała przypomnieć sobie każdy szczegół swojego porwania, by wraz z detektyw D.D. Warren i agentką FBI Kimberly Quincy odkryć, co tak naprawdę zdarzyło się za zamkniętymi drzwiami...NASZA RECENZJA

FRAGMENT DO CZYTANIA

SPOTKANIE Z LISĄ GARDNER NA WTK EMPIKU


Gardner wie, jak skonstruować głęboko poruszający thriller psychologiczny, któremu nie sposób zarzucić braku autentyczności.
Jest mistrzynią kryminalnych historii. Fani jej powieści uznają tę książką za jedną z najlepszych, a nowi czytelnicy będą zachwyceni zajmującą intrygą
i niemożliwym do przewidzenia zakończeniem.
Associated Press


Jest to z pewnością najbardziej ambitna i wszechstronna z powieści Gardner.
To druzgocąca historia, która bezwzględnie trzyma swoich czytelników w napięciu.
"Never Tell" jest kandydatem do tytułu najlepszego thrillera 2019 roku.
„Providence Journal”


"Never Tell" to kolejna trzymająca w napięciu powieść Lisy Gardner, niekwestionowanej królowej suspensu.
Thriller, który pozostanie ze swoimi czytelnikami długo po jego skończeniu.
The Real Book Spy


Surowa, chwytająca za trzewia, pełna emocji powieść, zdania wystrzeliwane jak serie z karabinu maszynowego i trzy niesamowite bohaterki,
D.D., Flora i Evi, które uniosą ciężar każdej narracji.
DAVID BALDACCI


Lisa Gardner przeszła samą siebie! Mocna powieść o trzech kobietach, dwóch morderstwach i niezliczonej liczbie skrywanych tajemnic.

„Powiem tylko raz” wciąga, zaskakuje i pozwala poczuć rozkosz lektury - od oszałamiającego początku, aż po ostatnie trzymające w napięciu strony.
LISA SCOTTOLINE


„Powiem tylko raz” poraża niczym dziesięć tysięcy woltów. To najbardziej tajemnicza i emocjonująca sprawa detektyw D.D. Warren jak dotąd. Przygotuj się, weź głęboki wdech i po prostu się w niej zanurz!
A.J. FINN


Ten thriller jest jak tsunami! Prawdopodobnie najlepsza powieść Lisy Gardner.
DAVID BALDACCI


Lisa Gardner uwiła sobie przytulny kącik w gatunku thrillera i jest tu prawdziwą panią na włościach.
#1 New York Times bestselling author Lee Child


Lisa Gardner jest jedną z moich ulubionych autorek. Jej dynamiczne i ekscytujące powieści są zupełnie nieprzewidywalne i zawsze zaskakują nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Nie mogłabym jej lepiej zarekomendować.
KARIN SLAUGHTER


Powieści Lisy Gardner gwarantują dreszcz ekscytacji i grozy, ale to zaangażowanie w losy bohaterów sprawia, że wprost nie można się od nich oderwać.
#1 New York Times bestselling author Sandra Brown


Zatrzymanie akcji serca gwarantowane – nikt nie dozuje napięcia tak jak Lisa Gardner!
Harlan Coben


O AUTORCE

Photo credit Phil Brick


LISA GARDNER

Amerykańska autorka powieści kryminalnych. Urodziła się i wychowała w Oregonie, studiowała na Uniwersytecie Stanu Pensylwania. Po opublikowaniu debiutanckiej książki, "Mąż doskonały", która okazała się niesamowitym sukcesem, zajęła się pisaniem na pełny etat. Dotychczas do księgarń trafiło dwadzieścia jej powieści, z których większość miesiącami zajmowała czołowe miejsca na liście bestsellerów „New York Timesa”. Sąsiad został uznany przez International Thriller Writers za Thriller Roku 2010 i nagrodzony francuską Grand prix des lectrices de „Elle”. Książki Lisy Gardner ukazały się w ponad 30 krajach.

Autorka obecnie mieszka New Hampshire i kiedy nie pisze, zajmuje się ogrodem i zwierzętami, podróżuje lub wybiera się na piesze wędrówki.

www.lisagardner.comMATERIAŁY WYDAWNICTWA