#

Powrót

Kathryn Croft

Jej powieści sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy i regularnie trafiają na pierwsze miejsca list bestsellerów w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Mistrzyni gatunku zachwyca nowym, przyprawiającym o dreszcze i zawał serca thrillerem! „Powrót” Kathryn Croft w księgarniach już od 30 września.

Dwa lata temu Farrah Conway porzuciła męża i półroczną córeczkę. Teraz znowu chce wrócić do ich życia. Ale czasu nie da się cofnąć, a jej rodzina nauczyła się żyć bez niej. I nie chce mieć nic wspólnego z kobietą, która odtrąciła własne dziecko.

Dla wyrodnych matek nie ma przebaczenia.

Farrah chce jednak odzyskać córkę i nic jej nie powstrzyma. Nawet były mąż i jego nowa partnerka, którzy zrobią wszystko, by chronić małą Kaylę. Zwłaszcza że Farrah już raz ją skrzywdziła.

Ale za złe decyzje dorosłych najwyższą cenę już wkrótce zapłaci niewinna Kayla. Bo czasem nie można po prostu wrócić.


– Gdzie ona jest? – pyta nagle mama, podczas gdy wylewam herbatę do zlewu w łazience.
– Kto, mamo? – Przywykłam do tego rodzaju pytań i zastanawiam się, kogo tym razem ma na myśli. Dawną przyjaciółkę czy może koleżankę z pracy? Wspomnienia formują się w jej głowie bez ostrzeżenia.
– Twoje dziecko – mówi. – Gdzie jest twoja córka? Co z nią zrobiłaś?
Kubek, który trzymam, wypada mi z dłoni i rozbija się w drobny mak.

(fragment książki)

FRAGMENT DO CZYTANIA

RECENZJA


O AUTORCE

Kathryn Croft - autorka thrillerów psychologicznych, które do tej pory sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 13 języków. Jej powieści regularnie trafiają na pierwsze miejsca list bestsellerów w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Poprzednie książki – „Córeczka”, „Tylko jedno kłamstwo”, „Nie ufaj nikomu”, „Nigdy nie zapomnisz”, „Nie pozwól mu odejść”, „Poza kontrolą” – także w Polsce stały się bestsellerami. Nauczycielka języka angielskiego, która rzuciła pracę, by spełnić marzenie o pisaniu, ekspertka w dziedzinie sztuki mediów i literatury angielskiej. Jako rasowy mól książkowy wierzy, że słowo pisane potrafi nie tylko umilać czas, ale też uczyć i zmieniać ludzi.

Kathryn mieszka w Guildford w południowej Anglii z mężem i dwiema kotkami, Aphrodite i Isis.


O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska.

Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku. Naszą dumą jest Nela Mała Reporterka, która zdobyła ją cztery lata z rzędu, zostając najmłodszą laureatką tej nagrody (w latach: 2016, 2017, 2018, 2019).


MATERIAŁY WYDAWNICTWA