#

W mroku lasu

Alex Kava

Długo wyczekiwana kontynuacja thrillerów mistrzyni gatunku – Alex Kavy – już w księgarniach! Ryder Creed – trener psów tropiących K9 i agentka specjalna - profilerka Maggie O’Dell na tropie seryjnego mordercy. Obeznana z tajnikami pracy kryminologów policyjnych i psów K9 autorka i tym razem w niepokojąco realistyczny sposób łączy potencjał wybitnej profilerki Maggi O’Dell z talentem trenera psów tropiących Rydera Creeda. Duet zdawać by się mogło niepokonany, jednak nawet jemu z trudem przyjdzie zgłębić nieprzenikniony umysł seryjnego mordercy, który, na domiar złego, nie ma nic do stracenia.

Niczego nie da się ukryć na zawsze.

Podczas sesji treningowej Grace, pies poszukujący Rydera Creeda, zbacza z trasy i odgrzebuje płytki grób. Ciało ukryte w oddalonej od świata części Parku Narodowego Blackwater River na Florydzie miało nigdy nie zostać odnalezione. Dostęp do tego znajdującego się na uboczu terenu jest bardzo ograniczony. Najwyraźniej morderca liczył na to, że siły natury zajmą się jego ofiarą, pozwalając mu na zawsze zachować zbrodnię w tajemnicy.

Groby miały na wieki pozostać w ukryciu.

Kiedy psy Creeda znajdują kolejne ludzkie szczątki, śledczy zdają sobie sprawę, że mają do czynienia z mordercą, który zna ten las jak własną kieszeń i od lat ukrywa w nim dowody swoich zbrodni.

On zabił już nie raz, nie ma nic do stracenia.

Już wkrótce Ryder Creed, jego bliscy i współpracownicy dowiedzą się, jak daleko jest w stanie posunąć się morderca, żeby nikt nigdy nie odkrył jego zbrodni.

recenzja

przeczytaj fragment

O autorce:

Pochodząca z Silver Creek w Nebrasce Alex Kava, a właściwie Sharon Kava, to uznana autorka thrillerów psychologicznych, które regularnie goszczą na listach bestsellerów. Jej powieści są podbudowane rzetelną wiedzą psychologiczną, a także znajomością procedur policyjnych, co dodaje im wiarygodności. Chociaż są fikcją literacką, często impulsem do ich napisania stawały się prawdziwe zbrodnie. Polski czytelnik chętnie sięga po jej twórczość, autorka może poszczycić się 850 tysiącami sprzedanych egzemplarzy.