#

W ukryciu

Lisa Gardner

Możesz uciekać. Możesz się ukrywać. Ale nie licz na to, że przeszłość cię nie odnajdzie.

DRUGI TOM SERII Z DETEKTYW D.D. WARREN - CYKLU KRYMINALNEGO, KTÓRYM ZACHWYCA SIĘ SAM HARLAN COBEN!

W UKRYCIU TO CZWARTA, PO WYDANYCH W 2020 ROKU POWIEM TYLKO RAZ I CZYSTE ZŁO ORAZ OPUBLIKOWANEJ WIOSNĄ TEGO ROKU SAMOTNEJ, POWIEŚĆ LISY GARDNER, KTÓRA UKAZUJE SIĘ NAKŁADEM WYDAWNICTWA ALBATROS.

Pierwszorzędna! Trzymająca w napięciu aż do ekscytującego finału. „PUBLISHERS WEEKLY”


Życie to system. System nie musi ci się podobać. Musisz go zrozumiesz. Wtedy przetrwasz.

Annabelle Granger miała siedem lat, kiedy to zdarzyło się po raz pierwszy. Gdy wróciła ze szkoły, w przedpokoju zastała spakowane walizki i rodziców gotowych, by natychmiast opuścić dom. Kolejne lata spędziła na ucieczce − przed kimś lub przed czymś; przed nigdy nie nazwanym zagrożeniem. Cały ten czas to tylko rozmyty ciąg nowych twarzy i miejsc… ciągłe zmiany miejsca zamieszkania, nieustanne zmiany tożsamości.

Teraz, w wieku lat 30, Annabelle znalazła bezpieczną przystań w Bostonie i wreszcie cieszy się życiem. Dopóki na nagłówki lokalnych gazet nie donoszą, że na terenie opuszczonego zakładu psychiatrycznego znaleziono zmumifikowane ciała sześciu dziewcząt. A Annabelle jest… jedną z nich.

Detektyw D.D. Warren i jej kolega z policji stanowej, Bobby Dodge, są zdeterminowani, aby rozwikłać zagadkę sprzed dziesięcioleci, ale błądzą po omacku wśród dziesiątków możliwych tropów. A kiedy okazuje się, że Annabelle jednak nie umarła i ktoś wciąż czyha na jej życie, sprawa przestaje już dotyczyć tylko przeszłości.

„W ukryciu” drąży nasze najgłębsze, najmroczniejsze lęki. Tu nikomu nie można zaufać, tu nie ma bezpiecznej kryjówki. Wciągająca akcja i bohaterowie, którym kibicujemy − tę powieść czyta się w zawrotnym tempie. „WALL STREET JOURNAL”

Uwaga, fani Lisy Gardner! Czytając tę książkę, możecie zapomnieć, że trzeba oddychać! To skomplikowana, świetnie wymyślona historia, która was porwie i udowodni, że Lisa Gardner jest na szczycie! BOOKLIST Gęsta akcja, doskonały suspens…Fani Lisy Gardner dostaną to, na co czekają najbardziej! „CHICAGO TRIBUNE”


Ta książka zapewnia czytelniczą satysfakcję… Będziecie przewracać kolejne strony, wstrzymując oddech! „SAN FRANCISCO CHRONICLE”


Intrygująca historia, dzięki której będziecie drżeć z niepokoju i chcieć czytać więcej i więcej! „LOS ANGELES TIMES BOOK REVIEW”fragment do czytania

recenzja


Lisa Gardner

Amerykańska autorka powieści kryminalnych. Urodziła się i wychowała w Oregonie, studiowała na Uniwersytecie Stanu Pensylwania. Po opublikowaniu debiutanckiej książki, Mąż doskonały, która okazała się niesamowitym sukcesem, zajęła się pisaniem na pełny etat. Dotychczas do księgarń trafiło trzydzieści jeden jej powieści (w tym piętnaści w serii z detektyw D.D. Warren), z których większość miesiącami zajmowała czołowe miejsca na liście bestsellerów „New York Timesa”. Sąsiad został uznany przez International Thriller Writers za Thriller Roku 2010 i nagrodzony francuską Grand prix des lectrices de „Elle”. Książki Lisy Gardner ukazują się w ponad 30 krajach. Autorka obecnie mieszka New Hampshire i kiedy nie pisze, zajmuje się ogrodem i zwierzętami, podróżuje lub wybiera się na piesze wędrówki.