#
#

tytuł: Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)

autorka: Karolina Morawiecka

cykl: Karolina Morawiecka (wdowa po aptekarzu) (tom 4)

wydawnictwo: Lira

premiera: 30 września 2020

ISBN: 9788366503601

liczba stron: 304

Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)

Karolina Morawiecka

Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza do rozwikłania kolejnej zagadki kryminalnej wspólnie z Karoliną Morawiecką (bohaterką)!

Zagrażająca życiu skłonność do łakoci zmusza Karolinę Morawiecką, wdowę po aptekarzu, do ćwiczeń fizycznych.

Z pomocą przychodzi jej znajoma siostra zakonna, miłośniczka nordic walking. W trakcie jednego z treningów natrafiają na miejsce zbrodni. Jednak nie ma tam ciała. Wkrótce policja znajduje zwłoki młodej dziewczyny, a zniknięcie pewnej marynarki wzbudza czujność domorosłej detektywki. Podczas gdy wdowa po aptekarzu prowadzi śledztwo w Wielmoży, zakonnica zostaje wysłana z tajemną misją do krakowskiego klasztoru. Jej umiejętności mają pomóc w uniknięciu skandalu... Morderczy trening. Dwa ciała. Znikająca marynarka. I tajemnica wotum sprzed lat.FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


O AUTORCE

foto: Maciej Zienkiewicz Photography

Karolina Morawiecka (autorka) - doktor nauk humanistycznych, znawczyni i wielbicielka kryminałów. Mieszka w podkrakowskiej Wielmoży razem z mężem antykwariuszem i trzema psami: Truflą, Watson i Liskiem. Jej "Śledztwo od kuchni" i "Morderca na plebanii" błyskawicznie okazały się bestsellerami w swojej kategorii.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA