#

Żałobnica

Robert Małecki

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo.

Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości.

I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…


Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!

Anna Dereszowska

Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!

Sonia Bohosiewicz

Robert Małecki potwierdza Żałobnicą, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp.

Piotr Bratkowski, „Newsweek”

Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące…

Marta Bratkowska, „Książki. Magazyn do Czytania”FRAGMENT DO CZYTANIA

RECENZJA

O AUTORZE


fot. Zuza Krajewska


ROBERT MAŁECKI

Politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania.

Laureat najważniejszych polskich kryminalnych trofeów literackich, w tym Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Kryminalnej Piły.

Serca czytelników podbił serią kryminalną o komisarzu Bernardzie Grossie (Skaza, Wada, Zadra) oraz drugą, o dziennikarzu Marku Benerze (Najgorsze dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie).

www.robertmalecki.plMATERIAŁY WYDAWNICTWA