#

Zanim powróci strach

C.L. Taylor

Poruszająca historia o obsesyjnej miłości i zdolnościach psychopatów do manipulacji.

MIAŁA BYĆ MIŁOŚCIĄ JEGO ŻYCIA.

STAŁA SIĘ OFIARĄ.

TERAZ HISTORIA SIĘ POWTARZA.

Z INNĄ DZIEWCZYNĄ W ROLI GŁÓWNEJ.


Kiedy Lou Wandsworth uciekała ze swoim nauczycielem, Mikiem Hughesem, do Francji, była przekonana, że jest on miłością jej życia. Jednak Mike nie był tym, za kogo go uważała. I zrobił coś, co sprawiło, że jej życie legło w gruzach.

Lou Wandsworth po latach wraca do miasta, które opuściła jako nastolatka – czas, by skonfrontować się ze swoim byłym i wszystkim, co jej zrobił.

Nikt jej nie rozpoznaje. Nikt nie wiąże jej ze skandalem, który kiedyś wstrząsnął lokalną społecznością, poza kobietą obwiniającą ją o zrujnowanie małżeństwa.

Tymczasem mężczyźnie, który zniszczył życie Lou, wiedzie się doskonale. Prowadzi własna firmę i właśnie… znalazł sobie następną ofiarę. Trzydziestodwuletnia Lou dowiaduje się, że Mike jest związany z nastolatką, Chloe Meadows i nie może pozwolić na to, by historia się powtórzyła.

Lou wie, że jeśli dopuści do tego, by kolejna zagubiona nastolatka padła jego łupem, nie uda jej się poskładać własnego życia. Musi jej pomóc. Nawet jeśli wszyscy uznają ją za wariatkę, a dziewczyna wcale nie będzie chciała być uratowana. Jednak Mike jest drapieżcą najgorszego gatunku i chociaż Lou próbuje walczyć o sprawiedliwość, może znów stać się jego ofiarą…

Czasem twoja pierwsza miłość nie pozwala ci odejść…


Brutalny obraz obsesyjnej miłości i manipulacji. Ta książka wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać aż do szokującego zakończenia. Najlepsza książka Taylor.
C.J. Cooke, autorka książki „I Know My Name“

Klaustrofobiczna i wciągająca.
Karin Slaughter


Klaustrofobiczna i wciągająca. Karin Slaughter Wow! Fantastyczny, trzymający w napięciu thriller. Byłam całkowicie zaskoczona na końcu. Najlepsza powieść Taylor!
Claire Douglas, autorka książki „Local Girl Missing“

Rollercoaster emocji z wieloma zwrotami akcji.
„Daily Mail“

NASZA RECENZJA

WYWIAD
O AUTORCE:

C.L. TAYLOR

Brytyjska pisarka pochodząca z Worcester. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Northumbrii. Po studiach mieszkała dwa lata w Londynie, a następnie trzynaście lat w Brighton. Obecnie mieszka wraz z partnerem i synem w Bristolu.

Karierę literacką rozpoczęła w 2005 roku od wielokrotnie nagradzanych opowiadań publikowanych w gazetach i magazynach dla kobiet, m.in. w „Sunday People” i „Sunday Express”. Jest autorką sześciu thrillerów psychologicznych, które stały się bestsellerami.

Zdobyła Dead Good Books Reader Award w latach 2015, 2016, 2017 i 2018, Hearst Big Book Award w roku 2018 oraz Kobo Crime/Thriller w latach 2015 i 2016, a jej książki sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym milion dwieście tysięcy egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków. Prawa do ekranizacji jednej z powieści (The Escape) kupiła firma producencka Feel Films, stojąca za sukcesem emitowanego przez BBC serialu Jonathan Strange i Pan Norrell.

www.cltaylorauthor.com


MATERIAŁY WYDAWNICTWA