#

Nieznajomi

C.L. Taylor

Troje zwykłych ludzi. Tylko jeśli połączą siły, mają szansę uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa.

AUTORKA BESTSELLERÓW POWRACA
Z WCIĄGAJĄCYM THRILLEREM,
O KTÓRYM NIE BĘDZIECIE MOGLI PRZESTAĆ MYŚLEĆ.


Przewrotna intryga. Doskonały thriller!

„Daily Mail”

Nie mogłam się oderwać od tej książki.

Shari Lapena, autorka Niechcianego gościa

Prawdziwa łamigłówka! Trzy tak bardzo różniące się osoby.

Co może ich łączyć?

Goodreads

Troje zwykłych ludzi, którzy nie mają pojęcia, że jest ktoś czwarty.

Ktoś, kto wciągnie ich w swój misterny morderczy plan.

A może znajdą się w nim przypadkowo?

Ursula, Gareth i Alice nigdy się nie spotkali.

Ursula, żyjąca z poczuciem, że to przez nią zginął jej ukochany, próbuje ratować maltretowaną przez męża kobietę. Alice najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości – z chwilą gdy poznaje nowego mężczyznę, ktoś zaczyna ją prześladować. A może to właśnie on za tym stoi? Gareth wciąż wierzy w odnalezienie zaginionego przed laty ojca, zwłaszcza kiedy do domu zaczynają przychodzić dziwne kartki pocztowe.

Żadne z nich nie przywykło do tego, by polegać na innych. Aż do pewnego wieczoru, kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Gdy losy trojga nieznajomych niespodziewanie się splatają, mogą zrobić tylko jedno: trzymać się razem. Inaczej ktoś z nich umrze.

Do tej pory nakładem Wydawnictwa Albatros ukazały się następujące powieści autorki:
"Teraz zaśniesz" i "Zanim powróci strach".FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA


O AUTORCE:

C.L. TAYLOR

Brytyjska pisarka pochodząca z Worcester. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Northumbrii. Po studiach mieszkała dwa lata w Londynie, a następnie trzynaście lat w Brighton. Obecnie mieszka wraz z partnerem i synem w Bristolu.

Karierę literacką rozpoczęła w 2005 roku od wielokrotnie nagradzanych opowiadań publikowanych w gazetach i magazynach dla kobiet, m.in. w „Sunday People” i „Sunday Express”. Jest autorką sześciu thrillerów psychologicznych, które stały się bestsellerami.

Zdobyła Dead Good Books Reader Award w latach 2015, 2016, 2017 i 2018, Hearst Big Book Award w roku 2018 oraz Kobo Crime/Thriller w latach 2015 i 2016, a jej książki sprzedały się w łącznym nakładzie przekraczającym milion dwieście tysięcy egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków. Prawa do ekranizacji jednej z powieści (The Escape) kupiła firma producencka Feel Films, stojąca za sukcesem emitowanego przez BBC serialu Jonathan Strange i Pan Norrell.

www.cltaylorauthor.com


MATERIAŁY WYDAWNICTWA