#

Póki żyjemy

Vera Eikon

Z więzienia ucieka seryjny morderca - Wilk. Zamierza rozliczyć się z komisarzem Bergiem, który go złapał i swoimi wrogami.

W tym samym czasie do Warszawy powraca szef najpotężniejszej grupy przestępczej w kraju, który również ma Berga na celowniku. Sytuacja przestaje być oczywista, kiedy Wilk porywa syna niebezpiecznego bossa. Rozpoczyna się potrójne emocjonujące polowanie, w którym przestaje być jasne, kto jest drapieżnikiem, a kto potencjalną ofiarą. Osaczony ze wszystkich stron komisarz musi zawrzeć rozejm ze swoim śmiertelnym wrogiem. Zostaje wciągnięty w batalię, której wyniku nikt nie jest w stanie przewidzieć.


FRAGMENT DO CZYTANIA

NASZA RECENZJA

WYWIAD


O AUTORCE

Vera Eikon (Katarzyna Woźniak) - urodzona w 1989 roku w Łodzi autorka powieści kryminalnych. Specjalistka od zaskakujących zwrotów akcji i tworzenia barwnych postaci. Studiowała polonistykę (edytorstwo) na Uniwersytecie Łódzkim. Współpracowała z wydawnictwami Sumptibus i Filia. Pisywała recenzje teatralne dla magazynu "Liberte". Autorka zbioru wywiadów z funkcjonariuszami "Cienka granica" oraz powieści: "Skrzydła Azraela" (2010), "Hydra pamiątek" (2013), "Polowanie na Wilka” (2016), "Przedpiekle"(2017), "Prochem i cieniem" (2018). Miłośniczka dobrych książek oraz strzelectwa.


MATERIAŁY WYDAWNICTWA